Explore.pl - sklep turystyczny
Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

BUKŁAKI NA WODĘ

Bukłaki na wodę to świetna alternatywa dla jednorazowych butelek z plastiku. Dzięki temu można zadbać nie tylko o łatwy dostęp do wody, ale również środowisko dostanie od nas szansę na regenerację, gdyż zmniejszymy ilość produkowanego plastiku. Dłuższa wyprawa nie może odbyć się bez niezbędnego zapasu wody i właśnie produkt ten sprawi, iż pragnienie może być zaspokojone w każdej chwili! Dłuższe wycieczki, które wymagają wzmożonej aktywności fizycznej potrzebują odpowiedniego osprzętu, który pozwoli spędzić niesamowite chwile na łonie natury. Dlaczego warto zatem zakupić bukłak na wodę wysokiej jakości?

Bukłak Deuter Streamer 2.0 Bukłak Deuter Streamer 2.0
Producent: Deuter
Cena: 149,99 zł 199,99 zł
szt.
zobacz więcej
  Bukłak EVOC Hydration Bladder 2 l - Carbon Grey Bukłak EVOC Hydration Bladder 2 l - Carbon Grey
  Producent: EVOC
  Cena: 141,75 zł 189,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Bukłak EVOC Hydration Bladder 3 l - Carbon Grey Bukłak EVOC Hydration Bladder 3 l - Carbon Grey
  Producent: EVOC
  Cena: 149,25 zł 209,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Bukłak Deuter Streamer 3.0 Bukłak Deuter Streamer 3.0
  Producent: Deuter
  Cena: 169,00 zł 219,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Bukłak EVOC Hydration Bladder 2 l Insulated - Carbon Grey Bukłak EVOC Hydration Bladder 2 l Insulated - Carbon Grey
  Producent: EVOC
  Cena: 156,75 zł 219,00 zł
  zobacz więcej
  Osłona na rurkę i ustnik bukłaka Deuter Streamer Tube Insulator Osłona na rurkę i ustnik bukłaka Deuter Streamer Tube Insulator
  Producent: Deuter
  Cena: 87,99 zł 109,99 zł
  zobacz więcej
  Pokrowiec na bukłak Deuter Streamer Thermo Bag 3.0 l Pokrowiec na bukłak Deuter Streamer Thermo Bag 3.0 l
  Producent: Deuter
  Cena: 95,99 zł 119,99 zł
  zobacz więcej
  Wycior Deuter Streamer Tube Brush Wycior Deuter Streamer Tube Brush
  Producent: Deuter
  Cena: 87,99 zł 109,99 zł
  zobacz więcej

   

  Jak bukłaki na wodę mogą pomóc w przygotowaniu do wyprawy?

  Każda wyprawa czy to w góry czy nad jezioro wymaga odpowiedniej ilości wody, która zadba o Twoje zdrowie i nawodnienie. Człowiek jako istota,która do życia potrzebuje konkretnej jej ilości. Dlatego sprzęt ten jest idealnym sposobem na zaopatrzenie się w nawet kilka litrów wody! Wysokiej jakości tworzywo, z którego wykonane są bukłaki na wodę sprawia, że ten produkt może posłużyć Tobie nawet przez długi czas. Jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne,a sam sprzęt można łatwo zamontować i przetransportować w plecaku.

  Dzięki posiadanym certyfikatom, produkt ten jest niezwykle bezpieczny dla użytkującego, a także dla środowiska. Duża pojemność bukłaka (nawet do kilku litrów!) oraz osprzęt, który jest zapewniony w zestawie, sprawią, że każda Twoja podróż lub piesza wędrówka staną się łatwiejsze! Odpowiednie zabezpieczenie i system doprowadzający wodę do wężyka sprawi, że woda nie wydostanie się z bukłaka do wnętrza torby lub plecaka. Różne rozmiary tych produktów pozwalają na odpowiednie dopasowanie sprzętu pod względem użytkowym plecaka, który jest użytkowany przez Ciebie.

  Wysoka jakość gwarancją najlepszych produktów!

  Produkty wysokiej jakości to gwarancja braku w przeciekaniu wody do wnętrza plecaka lub torby. Dzięki dobrze wykonanym łącznikom, możesz być pewny/ pewna,iż żadna wilgoć nie przedostanie się do materiału, w którym jest transportowany bukłak na wodę. Wytrzymała rączka pozwala na bezpieczne przenoszenie do docelowego miejsca, w którym będzie umieszczony i przechowywany. Elastyczność materiału, z którego jest wykonany tego typu sprzęt sprawia, że jest niezwykle odporny na uderzenia czy przeciążenia, na które jest narażony podczas użytkowania. Posiadając plecak dostosowany do wymagań bukłaków pod względem montażowym może sprawić, iż sam transport worka z wodą będzie niezwykle proste i skutecznie zapobiegnie utracie nawodnienia w organizmie.

  Bukłaki na wodę to świetny sprzęt za dobrą cenę. Pozwalają szybko uzupełnić płyny bez zbędnego zatrzymywania się, co spowodowałoby skrócenie cennego czasu przeznaczonego na wyprawę. Początkowo pomysł posiadania worka na wodę wydaje się być absurdalny, jednak sam pomysł bukłaków na wodę nie jest wcale nowością, gdyż nawet w zamierzchłych latach nasi przodkowie używali tego typu rozwiązań. Dzięki nowoczesnej technologii możesz cieszyć się rozwiązaniami, które zostały dostosowane do potrzeb nowoczesnej turystyki. 

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium