Explore.pl - sklep turystyczny
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

WKŁADKI DO BUTÓW

Dobranie odpowiedniego rozmiaru buta często nie zapewnia w pełni komfortu osoby, która ich używa. Wkładki do butów zostały stworzone specjalnie po to, by poziom wygody wynikający z korzystania z wygodnego obuwia jeszcze bardziej wzrósł. Jest wiele rodzajów wkładek do butów, dzięki czemu każdy może dobrać produkt do indywidualnych potrzeb, każda z nich rozwiązuje inny problem, z którymi człowiek się boryka. Dzięki różnym rozmiarom wkładek do butów osoba ich używająca może bezproblemowo je dobrać do swojej długości nogi, dzięki czemu poruszanie się może stać się jeszcze bardziej komfortowe.

Rodzaje wkładek do butów 

Wkładki przeznaczone dla osób, które dużo chodzą, działają głównie w sposób minimalizujący drgania powstające wewnątrz buta podczas stawiania kroków, dzięki czemu mniej obciążone są stawy i mięśnie. Dodatkowym atutem takich wkładek jest pochłanianie nieprzyjemnego zapachu i neutralizowanie go, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się świeżością nawet, jak musi nosić buty przez cały dzień.

Wkładki do butów dla sportowców zapewniają jeszcze więcej wygody dla osób biegających lub uprawiających inny rodzaj sportu, do którego niezbędne są dobrze dopasowane i wygodne buty. Prócz minimalizowania drgań powstających podczas biegu, w bardzo dużym stopniu pochłaniają nieprzyjemne zapachy i zapewniają neutralną dla nosa woń. Dodatkowo często wykonane są z elastycznych, sprężystych materiałów, które wspomagają nogę podczas biegu lub innej aktywności. 

Podczas zimy warto zaopatrzyć się we wkładki do butów z ociepleniem. Jest ono stworzone najczęściej z cienkiej warstwy polaru, dzięki której nawet buty o cienkiej podeszwie stają się przyjemnie ciepłe, a przy tym jest miła dla stopy i zapewnia uczucie ogrzewania. Istnieją również wkładki do butów, które wspomogą leczenie obtartych pięt. Są one niewielkich rozmiarów i uchronią nawet najdelikatniejszą skórę przed powstawaniem lub pogorszeniem się ran, gdy nie można sobie pozwolić na zmianę obuwia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium