Explore.pl - sklep turystyczny
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

KAPELUSZE

Coraz więcej ludzi interesuje się zwiedzaniem odległych krain, zdobywaniem nowej wiedzy i poznawaniem ludzi. Niektórzy wolą rezerwować hotele i zwiedzać zabytki, inni zaś wolą być bardziej zdani na siebie. Wybierają podróże wśród lasów, gór, dżungli lub na mało znanych szklakach. Tego typu wędrowanie nie jest zbyt łatwe i niewielka część populacji się na nią decyduje, lecz gdy już to robią, zaczynają oni zaopatrywać się przedmioty, które pomogą im podczas przygody.

  Kapelusz Buff EXPLORE BOONEY HAT - JANSUM BLACK - L/XL Kapelusz Buff EXPLORE BOONEY HAT - JANSUM BLACK - L/XL
  Producent: Buff
  Cena: 175,99 zł 219,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Kapelusz Buff BOONEY HAT HARQ MULTI - S/M Kapelusz Buff BOONEY HAT HARQ MULTI - S/M
  Producent: Buff
  Cena: 175,99 zł 219,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Kapelusz Buff EXPLORE BOONEY HAT - ZEO MULTI - L/XL Kapelusz Buff EXPLORE BOONEY HAT - ZEO MULTI - L/XL
  Producent: Buff
  Cena: 175,99 zł 219,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Kapelusz Buff Booney Hat - Harq Multi - L/XL Kapelusz Buff Booney Hat - Harq Multi - L/XL
  Producent: Buff
  Cena: 175,99 zł 219,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Kapelusz Buff Booney - Eucalyptus Multi - S/M Kapelusz Buff Booney - Eucalyptus Multi - S/M
  Producent: Buff
  Cena: 151,99 zł 189,99 zł
  zobacz więcej
  Kapelusz Buff EXPLORE BOONEY HAT - ZEO MULTI - S/M Kapelusz Buff EXPLORE BOONEY HAT - ZEO MULTI - S/M
  Producent: Buff
  Cena: 175,99 zł 219,99 zł
  zobacz więcej

   

  Niezbędne w podróży

  Podczas wędrówek w pojedynkę, niewiele można wziąć ze sobą, dlatego też należy zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Oprócz przedmiotów, których będzie się używać, należy też pamiętać o odpowiednim ubiorze. Koniecznie trzeba zorientować się jakie warunki klimatyczne występują tam, gdzie będzie się wybierać. W tym celu kupuje się dopasowaną odzież, której niezbędnym elementem jest kapelusz. Przyda się on zarówno w bardziej słonecznych miejscach, gdzie temperatury są wysokie, a także w różnych lasach. Ochrona na głowę jest bardzo ważna, gdyż broni nas ona przed promieniami słonecznymi, które przy dłuższych wędrówkach wydają się męczarnią. Nie pozwala również żadnym insektom czy też roztoczom zaatakować naszą głowę. 

  Wybór ma znaczenie

  Przy kupowaniu kapelusza na wyprawę, warto zwrócić uwagę na jego kształt oraz kolor. Nie może być on za ciemny gdy wtedy jeszcze bardziej będzie przyciągał promienie słoneczne, ani za jaskrawy lub kolorowy aby nie przyciął uwagi z daleka. Prawidłowym wyborem byłby wybór czegoś stonowanego, aby móc wtopić się w otoczenie. Nakrycia głowy z szerokim rondem sprawdzą dadzą większy cień, a także są lekkie, przewiewne i oddychające. Dzięki czemu nie będą wywoływały dyskomfortu podczas dłuższego noszenia ich. Warto też zwrócić by kapelusz miał regulowany pasek pod brodą, by lepiej trzymał się i przy większym wietrze, nie porwało go. 

  Takie nakrycie głowy jest konieczne przy każdej wyprawie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na pewno należy się w niego zaopatrzyć przed wyruszeniem w nieznane.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium