Explore.pl - sklep turystyczny
Opcje przeglądania
Letni śpiwór dla wysokich Deuter Dreamlite LONG Letni śpiwór dla wysokich Deuter Dreamlite LONG
Producent: Deuter
Cena: 321,59 zł 479,99 zł
szt.
zobacz więcej
  Śpiwór Mammut Nordic OTI Spring - jay-dark jay 195L Śpiwór Mammut Nordic OTI Spring - jay-dark jay 195L
  Producent: Mammut
  Cena: 516,75 zł 689,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Lekki śpiwór Coleman Biker Lekki śpiwór Coleman Biker
  Producent: Coleman
  Cena: 349,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  • nowość
  Śpiwór syntetyczny Coleman Maranta L Śpiwór syntetyczny Coleman Maranta L
  Producent: Coleman
  Cena: 324,00 zł 499,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  • nowość
  Lekki śpiwór letni Deuter Dreamlite REGULAR Lekki śpiwór letni Deuter Dreamlite REGULAR
  Producent: Deuter
  Cena: 344,92 zł 459,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Lekki śpiwór syntetyczny Marmot NanoWave 45 Lekki śpiwór syntetyczny Marmot NanoWave 45
  Producent: Marmot
  Cena: 319,20 zł 399,00 zł
  szt.
  zobacz więcej

   

  Dlaczego powinieneś wybrać syntetyczny śpiwór?

  Śpiwory syntetyczne nie tylko wytrzymają dłużej, ale także zapewniają ciepło w chłodne dni. Syntetyczny materiał jest bardziej ściśliwy niż puch i można go skompresować do mniejszych rozmiarów, gdy nie jest używany. Dzięki temu można je łatwo nosić i transportować podczas swoich przygód!

  Łatwo zrozumieć, dlaczego te śpiwory są dziś tak popularne — lekka konstrukcja jest idealna dla tych, którzy chcą pozostać aktywni podczas swoich przygód, a opłacalność jest korzystna dla każdego, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym wędrowcem, czy po prostu szukasz nowego śpiwora na własny weekendowy wypad!

  Śpiwory syntetyczne przydają się podczas aktywności na świeżym powietrzu. Zazwyczaj charakteryzują się wysoką temperaturą, co czyni je dobrym wyborem na biwaki lub wyprawy na polowania. Śpiwory syntetyczne są również łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

  Cel syntetycznych śpiworów

  Śpiwory syntetyczne przeznaczone są dla współczesnego poszukiwacza przygód. Mają wodoodporną powłokę, dodatkową izolację i zamek błyskawiczny, który można zapiąć z obu stron, aby utrzymać ciepło.

  Ten produkt jest idealnym wyborem dla tych, którzy muszą odbyć wyprawy na kemping w trudnych warunkach. Jeśli jesteś turystą lub alpinistą, ten produkt zmieni dla Ciebie życie!

  Jakie są zalety syntetycznych śpiworów?

  Być może zastanawiasz się, dlaczego syntetyczne śpiwory są lepszym wyborem na Twoją przygodę z plecakiem niż naturalne śpiwory.

  - Śpiwór syntetyczny może być idealnym produktem dla osób spędzających długie godziny na świeżym powietrzu. Są wykonane z poliestru lub nylonu, który jest naturalnie wodoodporny.

  - Śpiwór syntetyczny jest zwykle droższy niż puchowy, ale jest to równoważone kilkoma innymi czynnikami, takimi jak lżejszy i łatwiejszy w użyciu w mokrych warunkach.

  - Śpiwory syntetyczne są z natury lżejsze. Są też łatwiejsze w transporcie w porównaniu do materiałów naturalnych.

  - Tkaniny syntetyczne można prać lub czyścić i wytrzymują przez długi czas bez utraty swoich właściwości i kształtu.

  - Materiały syntetyczne mają znacznie mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu z materiałami naturalnymi, co oznacza mniej odpadów i mniej zasobów wykorzystywanych do produkcji.

  jak to jest spać w dobrej jakości syntetycznym śpiworze?

  Śpiwór syntetyczny jest wygodny, trwały i niedrogi. Może być używany na kempingu, wędrówkach z plecakiem, wędrówkach lub innych zajęciach na świeżym powietrzu.

  Śpiwory syntetyczne są wygodniejsze i trwalsze niż tradycyjne śpiwory. Zapewniają również większą wszechstronność w użyciu.

   

  Czym się kierować podczas zakupu śpiwora syntetycznego?

  1) Temperatura: Jeśli na przykład musisz spać w temperaturach ujemnych, upewnij się, że śpiwór ma temperaturę komfortu co najmniej -10 stopni celcjusza.

  2) Kształt: wybierz śpiwór w kształcie mumii, ponieważ obszar wokół głowy i stóp będzie wygodniejszy i cieplejszy niż śpiwór bez kaptura lub prostokątny.

  3) Zamki błyskawiczne ułatwiające użytkowanie i dostęp: Zamek błyskawiczny powinien umożliwiać szybką ucieczkę z torby w sytuacji awaryjnej.

  4) Rozmiar: Upewnij się, że śpiwór jest wystarczająco duży

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium