Explore.pl - sklep turystyczny

SZTUĆCE TURYSTYCZNE

Każdemu miłośnikowi biwakowania oraz dłuższych wypadów na świeżym powietrzu przyda się zestaw trwałych, niezawodnych sztućców turystycznych - są niezastąpione, gdy w trakcie eskapady najdzie nas ochota na solidny, ciepły posiłek. 

  Tytanowy łyżko-widelec OPTIMUS Titanium Spork Tytanowy łyżko-widelec OPTIMUS Titanium Spork
  Producent: Optimus
  Cena: 47,19 zł 64,99 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Light My Fire Spork Original-Pinkmetal Light My Fire Spork Original-Pinkmetal
  Producent: Light My Fire
  Cena: 8,90 zł
  zobacz więcej
 • Light My Fire Spork Original-Pirategold Light My Fire Spork Original-Pirategold
  Producent: Light My Fire
  Cena: 8,90 zł
  zobacz więcej
 • Light My Fire Spork Original-Silver Light My Fire Spork Original-Silver
  Producent: Light My Fire
  Cena: 8,90 zł
  zobacz więcej
  Zestaw składanych sztućców Jetboil Jetset Utensil Kit Zestaw składanych sztućców Jetboil Jetset Utensil Kit
  Producent: Jetboil
  Cena: 67,99 zł 89,99 zł
  zobacz więcej
  Zestaw sztućców Rockland Premium Tools Zestaw sztućców Rockland Premium Tools
  Producent: Rockland
  Cena: 19,99 zł
  zobacz więcej
 • Sztućce turystyczne - niezastąpione w trakcie wycieczek

  Każdemu miłośnikowi biwakowania oraz dłuższych wypadów na świeżym powietrzu przyda się zestaw trwałych, niezawodnych sztućców turystycznych - są niezastąpione, gdy w trakcie eskapady najdzie nas ochota na solidny, ciepły posiłek. Sztućce turystyczne łączą w sobie kilka cech, które okazują się niezwykle istotne w zmiennych warunkach wycieczek na świeżym powietrzu; przede wszystkim są wykonane z materiałów, które pomimo wyjątkowej wytrzymałości są również zwykle bardzo lekkie i mają niewielkie rozmiary. Jest to nieocenione, gdy podróżuje się po bezdrożach z plecakiem, który już i tak jest przepełniony; w chwili, gdy na plecach dźwiga się namiot, kilka kompletów ubrań i cały prowiant, każdy kolejny przedmiot robi sporą różnicę. Sztućce turystyczne, ze względu na swoją niewielką wagę i kompaktowy rozmiar, są jednak niemal niewyczuwalne i z powodzeniem można je umieścić nawet w najmniejszej kieszeni plecaka. Okażą się nieocenione, gdy nadejdzie pora upragnionego postoju - nadają się zarówno do przygotowywania prostych posiłków jak i do ich spożywania.

  Sztućce turystyczne - wygoda i praktyczność

  Jak zostało wspomniane wcześniej, do najważniejszych zalet sztućców turystycznych zalicza się między innymi ich wyjątkową lekkość oraz kompaktowy rozmiar. Oprócz tego można zauważyć, że bardzo często są one wielofunkcyjne; jeden przedmiot może na przykład służyć zarówno jako widelec, jak i łyżka, co dodatkowo zmniejsza konieczną ilość miejsca, którą trzeba zarezerwować w torbie. Mimo lekkości i pozornej nietrwałości, sztućce turystyczne są bardzo wytrzymałe - odpowiednio używane, mogą w niezmiennym stanie służyć przez lata. Są odporne na wszelkiego rodzaju plamy i przebarwienia, a ponadto dobrze znoszą nawet ekstremalne warunki pogodowe, co z pewnością ucieszy amatorów wędrówek w miejsca o bardziej zróżnicowanym klimacie. Warto zaopatrzyć się w sztućce turystyczne przed następną wyprawą na łono natury - jak widać, okażą się bardzo praktycznym narzędziem w każdych warunkach.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium