Explore.pl - sklep turystyczny
Opcje przeglądania

POKROWCE NA PLECAKI

Pokrowce na plecaki mogą okazać się bardzo przydatne w czasie wyjazdów. Zarówno w czasie krótkich wycieczek, jak i dalekich podróży może dojść do sytuacji, w których bagaż zostanie uszkodzony. Warto zabezpieczyć się na taką sytuację i zaopatrzyć się w odpowiedni pokrowiec ochronny. 

Pokrowiec Deuter Flight Cover 90 Pokrowiec Deuter Flight Cover 90
Producent: Deuter
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
 • Pokrowiec Deuter Rain Cover II-Neon Pokrowiec Deuter Rain Cover II-Neon
  Producent: Deuter
  Cena: 119,99 zł
  zobacz więcej
 • Pokrowiec Deuter Rain Cover III-Coolblue Pokrowiec Deuter Rain Cover III-Coolblue
  Producent: Deuter
  Cena: 109,00 zł
  zobacz więcej
 • Pokrowiec Deuter Rain Cover Square-Neon Pokrowiec Deuter Rain Cover Square-Neon
  Producent: Deuter
  Cena: 79,00 zł
  zobacz więcej
 • Pokrowiec Deuter Transport Cover Pokrowiec Deuter Transport Cover
  Producent: Deuter
  Cena: 209,00 zł
  zobacz więcej
 • Pokrowce transportowe 

  Z podróżą związane są częste pobyty na dworcach czy lotniskach. W czasie sprawdzania, czy przenoszenia bagażu może dojść do wielu niechcianych sytuacji. Plecaki bardzo często są narażane na otarcia czy uszkodzenia. Odpowiedni pokrowiec transportowy skutecznie chroni bagaż, nie dopuszczając tym samym do niepotrzebnych problemów. Podróżujący nie musi się stresować zniszczeniem plecaka i ewentualnym przerwaniem podróży. W ofercie sklepu explore.pl można zaopatrzyć się w odpowiednie pokrowce na plecaki, uniwersalne i łatwe w obsłudze. Pokrowce zostały wykonane z wytrzymałego nylonu. Są one bardzo praktyczne - po zwinięciu nie zajmują wiele miejsca w plecaku, a podczas użytkowania umożliwiają wygodny transport bagażu, dzięki przymocowanemu do nich uchwytowi. 

   

  Pokrowce przeciwdeszczowe

  Pokrowce na plecaki są bardzo użyteczne podczas wycieczek w terenie. W czasie wędrówki górskim szlakiem albo podczas wielogodzinnego zwiedzania miasta, pogoda może często ulegać zmianie. Warto więc wyposażyć się w odpowiedni pokrowiec przeciwdeszczowy, który ochroni plecak i jego zawartość przed zamoczeniem i zniszczeniem. Na stronie sklepu można znaleźć wiele tego rodzaju pokrowców, odpowiednich dla plecaków o różnej pojemności. Wszystkie wyposażone zostały w powłokę wodoodporną, znajdującą się w ich wewnętrznej części. Wiele z oferowanych modeli występuje w kolorach poprawiających widoczność turysty na drodze czy szlaku. Pokrowce przeciwdeszczowe w łatwy sposób dopasowują się do kształtu plecaka, zwiększając komfort ich użytkowania. W ofercie sklepu można zaopatrzyć się także w pokrowiec transportowo - przeciwdeszczowy, chroniący bagaż zarówno przed uszkodzeniem, jak i przed negatywnymi warunkami pogodowymi. 

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium