Explore.pl - sklep turystyczny
Opcje przeglądania

LATARKI CZOŁOWE

Rozwijający się rynek elektroniki doprowadził do tego, że wciąż powstaje wiele ciekawych i nowoczesnych urządzeń, których zadaniem jest ułatwianie nam wykonywania codziennych czynności. Bez dwóch zdań takim urządzeniem są również latarki czołowe, które potocznie nazywane są po prostu czołówkami. Obecnie na rynku dostrzec można wiele modeli latarek czołowych, które różnić się od siebie mogą nie tylko kolorem, ale również kształtem oraz sposobem mocowania latarek na głowie. Wspólnym mianownikiem dla każdej latarki czołowej jest jednak jej przeznaczenie, czyli umieszczenie na czole. 

  Latarka czołowa Black Diamond SPOT 400 - Azul Latarka czołowa Black Diamond SPOT 400 - Azul
  Producent: Black Diamond
  Cena: 159,20 zł 199,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Latarka czołowa Black Diamond ICON 700 Latarka czołowa Black Diamond ICON 700
  Producent: Black Diamond
  Cena: 375,20 zł 469,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Latarka czołowa Black Diamond STORM 450 - Azul Latarka czołowa Black Diamond STORM 450 - Azul
  Producent: Black Diamond
  Cena: 199,20 zł 249,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Latarka czołowa Ledlenser SEO 3 Green Giftbox Latarka czołowa Ledlenser SEO 3 Green Giftbox
  Producent: Ledlenser
  Cena: 116,10 zł 129,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Czołówka Black Diamond STORM 375-Sand Czołówka Black Diamond STORM 375-Sand
  Producent: Black Diamond
  Cena: 199,20 zł 249,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Latarka czołowa Ledlenser H3 Giftbox Latarka czołowa Ledlenser H3 Giftbox
  Producent: Ledlenser
  Cena: 138,60 zł 154,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Latarka czołowa Ledlenser NEO Orange Latarka czołowa Ledlenser NEO Orange
  Producent: Ledlenser
  Cena: 99,00 zł 110,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Latarka czołowa z akumulatorami Ledlenser H6R Latarka czołowa z akumulatorami Ledlenser H6R
  Producent: Ledlenser
  Cena: 238,50 zł 265,00 zł
  szt.
  zobacz więcej

   

  Poszukujesz latarki czołowej? Postaw na jakość! 

  Od latarek czołówek wymaga się przede wszystkim tego, aby źródło światła zapewniało doskonałą widoczność nawet w bardzo trudnych warunkach. W sklepie internetowym Explore.pl można znaleźć latarki, w których strumień światła jest wąski, szeroki, daleki lub bliski. W zależności od potrzeb można wybrać model idealny dla nas. Kolejne istotne kwestie dotyczące latarek czołowych to: 

  • wytrzymałość (przede wszystkim odporność na wstrząsy i uderzenia),
  • funkcjonalność całej konstrukcji,
  • odpowiedni rodzaj zasilania (akumulatorowe, bateryjne). 

  W sklepie Explore.pl znaleźć można też latarki, które wyposażone są w system magnetycznego ładowania "Magnetic Charge System", który pozwala na komfortowe ładowanie akumulatora bez konieczności jego wyjmowania z urządzenia. 

  Wytrzymałość ważną cechą latarek czołowych 

  Latarki czołowe to sprzęt przeznaczony do pracy w trudnych warunkach. Może się okazać, że będzie konieczne ich wykorzystywanie w czasie polowań, nocnych zasiadek wędkarskich czy prac budowlanych. Właśnie dlatego warto wybierać takie modele, które posiadają wzmocnioną konstrukcję oraz solidne mocowanie, które nas nie zawiedzie. Dobrym wyborem może być zakup latarki, która posiada obudowę wykonaną ze wzmocnionego poliwęglanu. Firma Explore.pl posiada w swojej ofercie takie latarki, których producentem jest Ledlenser czy Black Diamond. 

  Wybierając latarkę czołową zwróćmy również uwagę na to ile będzie ona mogła pracować po pełnym naładowaniu. Decydując się na latarki wyposażone w diody LED można liczyć, że ten czas będzie bardzo długi. Trzeba jednak wiedzieć, że czas ten jest zależny od wybranego trybu pracy latarki. Przeglądając oferty sklepu Explore.pl trzeba zauważyć, że niektóre latarki czołowe tam oferowane posiadają także nowoczesne systemy skupiania światła. Dzięki funkcjom "Rapid Focus" można też bardzo szybko zmienić skupienie światła w zależności od aktualnych potrzeb. Od latarek czołowych wymaga się również tego, aby gwarantowała ona dobre właściwości użytkowe przy jednoczesnym optymalnym dopasowaniu do zasadniczego przeznaczenia latarki. 

  W sklepie Explore.pl znajduje się szeroki wachlarz modeli latarek czołowych, które sprawdzały się już w ekstremalnych warunkach. Poszukując niezawodnego sprzętu, który z pewnością posłuży nam przez wiele lat warto przejrzeć ofertę wspomnianego sklepu. Na zakupione latarki oczywiście dostaniemy gwarancję, która z racji dużej wytrzymałości latarek raczej nam się nigdy nie przyda. 

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium