Biodrówka Pacsafe Vibe 100-Jet Black

f8b456518b5304fe23a293cc793c0aa4
Kod produktu: PVI60141130
Cena: 224,10 zł 249,00 zł 224.10
Dostępność: Aktualnie niedostępny
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pacsafe Vibe 100 to specjalnie zabezpieczona biodrówka, która jest idealnym rozwiązaniem miejskim do użytkowania na co dzień i w trakcie wyjazdów turystycznych. Komora główna pomieści rzeczy osobiste, dokumenty i inne drobiazgi niezbędne na co dzień. W jej wnętrzu znajduje się osobna przegroda na tablet 7" i zabezpieczona rzepem kieszeń na dokumenty RFID-safe™ wykonana z materiału Smart RFID, który blokuje transmisje i uniemożliwia zeskanowanie zbliżeniowe danych zawartych na kartach i dokumentach. Dzięki temu rozwiązaniu nowoczesne paszporty biometryczne, karty "dotykowe" PayPass i karty kredytowe wyposażone w chipy RFID – zawierający nasze dane osobowe są zawsze bezpieczne. Od frontu biodrówka posiada zabezpieczoną zamkiem błyskawicznym pojemną kieszeń z karabinkiem na klucze. Ukryta między warstwami materiału cienka stalowa siateczka eXomesh jest odporna na przecięcia i czyni Vibe 100 odporną na próby kradzieży przez rozcięcie. Dodatkowo wyposażono ją w pasek biodrowy Carrysafe ® z wytrzymałym rdzeniem ze stali nierdzewnej i klamrą PopNLock Security Clip. Unikalny system zamków Interlocking Zip w połączeniu z zabezpieczeniem Roobar™ Sport umożliwia zabezpieczenia zamków przed otwarciem.

Jak wszystkie produkty marki Pacsafe biodrówka Vibe 100 wyposażona jest w wiele zabezpieczeń przeciw kradzieży, co czyni ją idealnym rozwiązaniem miejskim do użytkowania na co dzień i w trakcie wyjazdów turystycznych.

Jedna kłódka wystarcza do zabezpieczenia wszystkich zamków biodrówki!!!

 

 

Panele eXomesh® - Ukryta między warstwami materiału niewidoczna, cienka stalowa siateczka eXomesh jest odporna na przecięcia chronią najbardziej narażone na tego typu działania miejsca, czyli boki, front i spód produktu.

 

 

 

RFIDsafe™ - Nowoczesne paszporty biometryczne, karty "dotykowe" PayPass i karty kredytowe wyposażone są w chipy RFID – zawierający nasze dane osobowe. Aby uchronić się przed dostępem do nich osobom niepożądanym kieszeń na dokumenty jest wykonana z materiału Smart RFID, który blokuje transmisje i uniemożliwia zeskanowanie zbliżeniowe danych zawartych na kartach i dokumentach.

 

 Carrysafe® - Wszystkie paski toreb i plecaków Pacsafe są wzmacniane od wewnątrz stalowym rdzeniem. To dlatego, że najczęstsze sposoby kradzieży to właśnie próby ich przecięcia. Niewidoczny z zewnątrz, elastyczny, lekki drut ze stali nierdzewnej jest zintegrowany z wewnętrzną częścią paska czyniąc go wytrzymałym i bardzo odpornym na wszelkie próby przecięcia, czy zerwania.

 

 

 Roobar™ Sport - Nowy opatentowany system zabezpieczania zamków. Jego charakterystyczny kształt  został wykorzystany do spinania razem końcówek zamków aby chronić je przed otwarciem. Wyposażony jest w blokadę uniemożliwiającą rozpięcie zamków jedną ręką, oraz specjalny otwór umożliwiający ich trwałe zabezpieczenie za pomocą kłódki.

 

 

 

Interlocking Zip - Nowy kształt końcówek zamków sprawia, że wpasowują się w siebie, blokując nawzajem. Dzięki temu złodziej ma utrudnione zadanie gdyby chciał rozsunąć zamki, rozwiązanie to idealnie sprawdza się z zabezpieczeniem Roobar™ tworząc zabezpieczenie bardzo trudne do sforsowania przez złodziei.

 

 

 

PopNLock Security Clip - Wytrzymałe klamry wykonane z polimerów i stopów lekkich, wyposażone w dodatkową blokadę zapobiegającą przypadkowemu otwarciu i utrudniającą ich rozpięcie osobą postronnym. Specjalna konstrukcja umożliwia zapięcie jej jednym ruchem, natomiast do jej rozpięcia należy użyć oby rąk

 

 

 

Detale:

 • panele z siatki eXomesh ® chroni komorę w dolnej przedniej i boczne części saszetki
 • pasek biodrowy Carrysafe ® z linką stalową wewnątrz
 • kieszeń RFIDsafe chroniąca paszporty biometryczne i karty PayPass
 • klamera PopNLock Security Clip
 • Roobar™ Sport system zabezpieczania zamków
 • komora główna zapinana na zamek
 • przednia kieszonka zapinana na zamek
 • przegroda na tablet 7"
 • karabinek do kluczy
 • pojemność ~4 l.
 • waga: 325 g

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl