Explore.pl - sklep turystyczny

Lee Big Stopper 10

Kod produktu: LEEBIGSTOP10
Cena: 699,00 zł 699.00
Dostępność: W sklepie od ręki, wysyłka w 24h.
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Filtry szare stosuje się w celu ograniczenia ilości dopływu światła do aparatu fotograficznego jeśli nie chcemy lub nie możemy tego osiągnąć w inny sposób np: przymykając przysłonę lub skracając czas naświetlania. Filtry szare ND są neutralne kolorystycznie i w żaden sposób nie wpływają na równowagę barwową zdjęcia.Używając tego filtra można stosować dłuższe czasy ekspozycji zachowując otwartą przysłonę, nawet przy silnym oświetleniu. Pozwala to wydobyć główny motyw z tła lub uzyskać efekt ruchu. Może mieć zastosowanie podczas fotografowania przy bardzo wysokim poziomie oświetlenia, na przykład na śniegu, w górach lub na plaży.

 

Przykładem zastosowania tych filtrów mogą być następujące sytuacje:

  • jeśli konieczne jest zastosowanie długiego czasu otwarcia migawki w celu uzyskania efektu ruchu np: strumienia, wodospadu, czy pojazdu.
  • jeśli konieczne jest zastosowanie dużego otworu przysłony w celu uzyskania małej głębi ostrości chcąc na przykład odizolować główny obiekt od tła.
  • jeśli mamy w aparacie filtr o wysokiej czułości a chcemy uzyskać prawidłową ekspozycję w warunkach wysokiego poziomu oświetlenia.

Filtr korekcyjny "pełny" szary o gęstości ND 3.0. Transmisja światła na poziomie 0,10% powoduje przyciemnienie o 10 przysłon.

 

Filtr jest przeznaczony do współpracy z uchwytami systemów Hitech 100, Cokin Z Pro i Lee 100.

Koszty dostawy

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium