Explore.pl - sklep turystyczny

TERMOSY I KUBKI TERMICZNE

Ciepły napój pod ręką - szczególnie w okresie jesienno-zimowym - potrafi być na wagę złota. Zazwyczaj jednak nikt nie ma pod ręką odpowiedniego wyposażenia, aby zaparzyć sobie kubek gorącej herbaty czy kawy. Z pomocą przychodzą termosy i kubki termiczne! Dzięki nim ktoś, kto chce się rozgrzać może uraczyć się ulubionym naparem. Wysokiej jakości kubki termiczne i termosy utrzymują temperaturę napoju nawet do kilkunastu godzin, co pozwala napić się gorącej herbaty, czekolady czy kawy bez względu na lokalizację!

  Termos THERMOS Ultimate Flask 500ml Burgundy Termos THERMOS Ultimate Flask 500ml Burgundy
  Producent: THERMOS
  Cena: 156,94 zł 184,64 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos obiadowy THERMOS King Food Jar 470ml Raspberry Termos obiadowy THERMOS King Food Jar 470ml Raspberry
  Producent: THERMOS
  Cena: 149,40 zł 166,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos THERMOS Light&Compact 750 ml - Stainless Steel Termos THERMOS Light&Compact 750 ml - Stainless Steel
  Producent: THERMOS
  Cena: 122,38 zł 143,98 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos THERMOS Ultimate Flask 900ml Brązowy (Black) Termos THERMOS Ultimate Flask 900ml Brązowy (Black)
  Producent: THERMOS
  Cena: 188,36 zł 221,60 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos THERMOS Ultimate Flask 750ml Brązowy Termos THERMOS Ultimate Flask 750ml Brązowy
  Producent: THERMOS
  Cena: 172,65 zł 203,12 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos na jedzenie THERMOS King Food Jar 470ml Blue Termos na jedzenie THERMOS King Food Jar 470ml Blue
  Producent: THERMOS
  Cena: 149,40 zł 166,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos THERMOS Light&Compact 350ml - Midnight Blue Termos THERMOS Light&Compact 350ml - Midnight Blue
  Producent: THERMOS
  Cena: 101,95 zł 119,95 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Termos THERMOS Ultimate Flask 900ml Burgundy Termos THERMOS Ultimate Flask 900ml Burgundy
  Producent: THERMOS
  Cena: 188,36 zł 221,60 zł
  szt.
  zobacz więcej

   

  Termosy i kubki termiczne: co jest najważniejsze podczas wyboru?

  Na termosy turystyczne i kubki termiczne można patrzeć pod kilkoma względami. Są to przede wszystkim szczelność, obsługa i czas utrzymywania ciepła. Kubek termiczny wysokiej jakości to taki, który we wszystkich tych kwestiach zapewnia maksymalną funkcjonalność. Termos turystyczny pod żadnym pozorem nie może przeciekać - nawet przy częstej eksploatacji. Wypełniany jest przecież gorącym napojem, którego rozlanie może być opłakane w skutkach. Oprócz tego, kubek termiczny powinien być jak najprostszy w obsłudze i utrzymywać ciepło najdłużej, jak to tylko możliwe.

  Butelki termiczne do pracy - pozwól sobie na odrobinę relaksu, nawet w pracy!

  Kubek termiczny do pracy jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż parzenie sobie gorącego napoju na miejscu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. Jeśli ktoś chce zrobić sobie coś ciepłego do picia w miejscu pracy musi zagotować wodę, zalać susz i poczekać, aż napar będzie gotowy. Cały proces może trwać nawet kilkanaście minut, które można by podczas przerwy wykorzystać na zrobienie czegoś innego. Butelki termiczne do pracy nie dość, że oszczędzają czas, to jeszcze pozwalają napić się swojego ulubionego naparu - nie tego zakupionego niskim kosztem przez pracodawcę!

  Termos obiadowy lub kubek termiczny do samochodu - dlaczego dobrze się sprawdzi?

  Podczas pokonywania długich tras samochodem - szczególnie zimą czy jesienią - aż korci, żeby napić się gorącej kawy lub herbaty. Zazwyczaj taka potrzeba oznacza konieczność zatrzymania się na stacji benzynowej i wydania - często stosunkowo dużych - pieniędzy. Termosy obiadowe do samochodu pozwalają pozbyć się tego problemu. Dzięki nim można cieszyć się smakiem ulubionej herbaty bez względu na to, gdzie ktoś się aktualnie znajduje. Termosy turystyczne do samochodu pozwala więc zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze!

  Kiedy warto kupić termos, a kiedy kubek termiczny: rozwiązania dostosowane względem potrzeb.

  Wybór pomiędzy kubkiem termicznym, a termosem obiadowym nie należy do najprostszych. Największe znaczenie ma bowiem to, na jak długo ma starczyć naparu. Ktoś, kto wychodzi z domu na kilka godzin raczej nie potrzebuje kilku litrów gorącego napoju. W związku z tym kubek termiczny prawdopodobnie w zupełności wystarczy takiej osobie. Jeśli jednak ktoś jest na przykład kierowcą zawodowym i cały dzień przebywa w trasie - z pewnością zabranie ze sobą termosu turystycznego będzie lepszym rozwiązaniem.

  Kubki termiczne, które pozwolą wyrazić swój indywidualny styl

  Butelki termiczne, oprócz swojej strony funkcjonalnej, posiadają również zalety estetyczne. Wybranie wyjątkowego kubka termicznego, który pasuje do czyjegoś charakteru z pewnością pozwoli przetrwać resztę dnia z uśmiechem na twarzy. Kubki termiczne są więc świetnym sposobem na wyrażenie swojego charakteru w nieinwazyjny - i być może nawet nieco humorystyczny sposób. Możliwości jest naprawdę wiele!

  Termos odporny na uszkodzenia: kubki termiczne, które można zabrać w teren!

  Sytuacje, w których gorące napoje okazują się niezwykle potrzebne, to przede wszystkim wycieczki w teren. Nalanie do termosu turystycznego gorącej herbaty pozwala uchronić się przed przemarznięciem w warunkach skrajnego zimna. Przykładem może być tutaj zimowa wycieczka w rejony gór. Długotrwały wysiłek i niska temperatura potrafią być niezwykle wycieńczające, a szklanka gorącej herbaty prosto z termosu obiadowego z pewnością każdego będzie w stanie postawić na nogi i zmobilizować do kontynuowania marszu!

  Kubki termiczne i termosy idealne na wypad w plener ze znajomymi.

  Termosy i butelki termiczne są również niezwykle przydatne podczas plenerowych wypadów z przyjaciółmi lub znajomymi. Szczególnie, kiedy wieczorami nie jest już tak ciepło. Z pewnością wypicie porcji gorącego trunku z kubka termicznego lub termosu turystycznego doda nieco energii każdemu w towarzystwie. Wspólne śpiewanie przy ognisku wymaga bowiem sprawnego gardła, a jaki jest lepszy sposób na zadbanie o ten narząd, niż ciepły napój, przelany do termosu obiadowego tuż przed wyjściem z domu? Butelki termiczne i termosy turystyczne pozwalają cieszyć się życiem na całego!

   

  Popularne termosy turystyczne i kubki termiczne:

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium